Modules Checklist (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Subject
bs: Naslov

en: disabled
bs: onemogućeno

en: None
bs: Nijedan

en: Message
bs: Poruka

en: User
bs: Korisnik

en: This field is required.
bs: Ovo polje je obavezno
