Modules Checklist (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: enabled
ca: habilitat

en: enable
ca: habilita

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Subject
ca: Assumpte

en: Email notification
ca: Notificació per correu electrònic

en: disabled
ca: inhabilitat

en: optional
ca: opcional

en: required
ca: necessari

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User
ca: Usuari

en: To
ca: Per

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: added
ca: afegit

en: module
ca: mòdul

en: No results found.
ca: No s'han trobat resultats.

en: IP address
ca: Adreça IP

en: Status report
ca: Informe d'estat

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ca: Avís: Assigneu-lo només als rols de confiança; aquest permís té implicacions en la seguretat.
