Modules Checklist (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: enable
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: To
dz: ལུ་

en: This field is required.
dz: ས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།

en: module
dz: ཚད་གཞི་

en: Status report
dz: གནས་ཚད་ཀྱི་སྙན་ཞུ་
