Modules Checklist (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: enabled
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಂಡಿದೆ

en: enable
kn: ಶಕ್ತ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: To
kn: ಗೆ

en: click
kn: ಕ್ಲಿಕ್
