Modules Checklist (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: enable
mn: идэвхижүүлэх

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Subject
mn: Гарчиг

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: This field is required.
mn: Энэ талбар шаардлагатай.

en: IP address
mn: IP хаяг
