Modules Checklist (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: enabled
mr: कार्यरत केले

en: enable
mr: समर्थ

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Email notification
mr: ई-मेल सुचना देणे

en: disabled
mr: असमर्थ

en: optional
mr: पर्यायी

en: required
mr: आवश्यक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Message
mr: संदेश

en: User
mr: सदस्य

en: To
mr: प्रति:
