Modules Checklist (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Subject
my: အကြောင်း

en: optional
my: ရွေးချယ်ခွင့်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Timestamp
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: This field is required.
my: မရှိမဖြစ်လိုအပ်သည်။

en: IP address
my: IP လိပ်စာ
