Modules Checklist (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Subject
os: Темæ

en: disabled
os: хицæн у

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг
