Modules Checklist (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: enable
si: සක්‍රීය කරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: Type
si: වර්ගය

en: Subject
si: කාරණය

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: optional
si: විකල්පමය

en: required
si: අවශ්‍යයය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
