Modules Checklist (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: enable
ug: ئېچىش

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: No results found.
ug: نەتىجە چىقمىدى.

en: Status report
ug: تور بېكەتنىڭ يۈرگۈزىلىش دوكلاتى

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ug: ئەسكەرتىش: پەقەت ھوقۇق بېرىلگەن ئەزالارغا بېرىلىدۇ، بولمىسا سېستىما بىخەتەرلىكىگە زىيانلىق.
