Modules Checklist (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: enable
ast: activar

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Subject
ast: Asuntu

en: disabled
ast: desactiváu

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Message
ast: Mensax

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User
ast: Usuariu

en: To
ast: Pa

en: This field is required.
ast: Esti campu ye obligatoriu.

en: module
ast: módulu
