Modules Checklist (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: enabled
be: уключана

en: enable
be: уключыць

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Subject
be: Тэма

en: Email notification
be: Паведамленне праз э-пошту

en: disabled
be: адключана

en: required
be: абавязкова

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Message
be: Паведамленне

en: installed
be: усталяваны

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: User
be: Карыстальнік

en: To
be: Каму

en: This field is required.
be: Абавязковае поле.

en: IP address
be: IP адрас

en: Status report
be: Сістэмны статус

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
be: Заўвага: прызначайце толькі давераным ролям; гэта права мае  ахоўную функцыю.
