Modules Checklist (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: enabled
bg: включено

en: enable
bg: активирай

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Subject
bg: Тема

en: disabled
bg: деактивиран

en: required
bg: Задължително

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Message
bg: Съобщение

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: To
bg: До

en: This field is required.
bg: Задължително поле.

en: module
bg: модул

en: Status report
bg: Доклад
