Modules Checklist (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: To
bo: སྐུར་ས

en: This field is required.
bo: ཚན་པ་འདི་ངེས་པར་དུ་འབྲི་དགོས།

en: IP address
bo: IP་ཁ་བྱང

en: Status report
bo: གནས་ཚུལ་སྙན་ཞུ

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
bo: ཉེན་བརྡ། བློ་འཁེལ་ཆོག་པའི་འགན་ནུས་ཁོ་ན་ལ་སྤྲོད་དགོས། སྤྱོད་དབང་འདིས་བདེ་འཇགས་ཀྱི་གནད་དོན་འབྱུང་སྲིད།
