Modules Checklist (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: Subject
cy: Testun

en: disabled
cy: analluog

en: Reset
cy: Ailosod

en: None
cy: Dim

en: Message
cy: Neges

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: User
cy: Defnyddiwr

en: To
cy: I

en: This field is required.
cy: Mae'r maes yma'n ofynnol.

en: module
cy: modiwl

en: Status report
cy: Adroddiad statws

en: Unix timestamp of when event occurred.
cy: Amsernod Unix pan ddigwyddodd y digwyddiad.
