Modules Checklist (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: enable
el: ενεργοποίηση

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Subject
el: Θέμα

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης

en: To
el: Προς

en: This field is required.
el: Το πεδίο είναι απαραίτητο.

en: module
el: μονάδα

en: IP address
el: διεύθυνση IP

en: Status report
el: Αναφορά κατάστασης

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
el: Προειδοποίηση: Δώστε την μόνο σε αξιόπιστους ρόλους, αυτή η άδεια έχει επιπτώσεις στην ασφάλεια.
