Modules Checklist (7.x-1.1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Subject
ht: Sijè

en: Message
ht: Mesaj

en: User
ht: Itilizatè
