Modules Checklist (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: enable
ka: ჩართვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Subject
ka: სათაური

en: disabled
ka: გამორთულია

en: optional
ka: ნებაყოფლობითი

en: required
ka: აუცილებელი

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: To
ka: მიმღები

en: This field is required.
ka: ეს ველი სავალდებულოა.

en: module
ka: მოდული
