Modules Checklist (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: enabled
kk: қосулы

en: enable
kk: косулы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: To
kk: Қайда

en: This field is required.
kk: Міндетті өріс

en: Status report
kk: Сайттың статусы
