Modules Checklist (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Subject
ne: विषय

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: To
ne: लाई

en: This field is required.
ne: यो क्षेत्रको आवस्यकता छ
