Modules Checklist (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: enable
nl: inschakelen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Email notification
nl: E-mailmelding

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: optional
nl: optioneel

en: required
nl: verplicht

en: None
nl: Geen

en: Message
nl: Bericht

en: installed
nl: geïnstalleerd

en: uninstalled
nl: gedeïnstalleerd

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: User
nl: Gebruiker

en: To
nl: Naar

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: added
nl: toegevoegd

en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

en: IP address
nl: IP-adres

en: Status report
nl: Statusrapportage

en: exclude
nl: uitsluiten

en: Module Name
nl: Modulenaam

en: Unix timestamp of when event occurred.
nl: Unix-tijdstip waarop de gebeurtenis plaats vond.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
nl: Let op: alleen toevoegen aan rollen die u vertrouwt; dit toegangsrecht kan schadelijke gevolgen hebben voor de beveiliging van het systeem.

en: Event Type
nl: Type evenement

en: List of modules
nl: Lijst van modules
