Modules Checklist (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: enabled
nn: aktivert

en: Subject
nn: Emne

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Message
nn: Melding

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar

en: To
nn: Til

en: This field is required.
nn: Dette feltet er påkrevd.

en: Status report
nn: Statusrapport
