Modules Checklist (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: enabled
sk: povolené

en: enable
sk: povoliť

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Subject
sk: Predmet

en: Email notification
sk: E-mailová notifikácia

en: disabled
sk: vypnuté

en: optional
sk: voliteľné

en: required
sk: požadované

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User
sk: Používateľ

en: To
sk: Komu

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: module
sk: modul

en: IP address
sk: IP adresa

en: Status report
sk: Hlásenie stavu

en: Unix timestamp of when event occurred.
sk: Čas, kedy udalosť nastala, udaný pomocou Unixovej časovej známky.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
sk: Upozornenie: Prideľujte len dôveryhodnej kategórii používateľov; toto oprávnenie má dôsledky na zabezpečenie systému.
