Modules Checklist (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: enabled
sl: omogočeno

en: enable
sl: omogoči

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Subject
sl: Zadeva

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: To
sl: Za

en: This field is required.
sl: To polje je obvezno.

en: module
sl: modul

en: IP address
sl: IP naslovi
