Modules Checklist (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: enabled
af: geaktiveer

en: enable
af: aktiveer

en: Type
af: Tipe

en: Subject
af: Onderwerp

en: Email notification
af: E-poskennisgewing

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: optional
af: opsioneel

en: required
af: verpligtend

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Message
af: Boodskap

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: User
af: Gebruiker

en: To
af: Aan

en: This field is required.
af: Hierdie veld is verpligtend.
