Modules Checklist (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Message
am: መልእክት

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: This field is required.
am: ይህ መስክ ተፈላጊ ነው።

en: Status report
am: የሁኔታ ሪፖርት
