Modules Checklist (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: enabled
cs: zapnuto

en: enable
cs: povolit

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Subject
cs: Předmět

en: Email notification
cs: Připomenutí e-mailem

en: disabled
cs: vypnuto

en: optional
cs: volitelné

en: required
cs: vyžadováno

en: None
cs: Žádné

en: Message
cs: Zpráva

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: User
cs: Uživatel

en: To
cs: Komu

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: module
cs: modul

en: IP address
cs: IP adresa

en: Status report
cs: Hlášení stavu

en: Unix timestamp of when event occurred.
cs: Časové razítko události.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
cs: Varování: Tato práva přiřazujte pouze spolehlivým rolím; Tato práva mají dopad na bezpečnost.
