Modules Checklist (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: enabled
et: lubatud

en: enable
et: luba

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Subject
et: Teema

en: Email notification
et: Teade meilile

en: disabled
et: keelatud

en: optional
et: valikuline

en: required
et: kohustuslik

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User
et: Kasutaja

en: To
et: Kellele

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: module
et: moodul

en: IP address
et: IP-aadress

en: Status report
et: Olekuraport

en: exclude
et: välja arvatud

en: Unix timestamp of when event occurred.
et: Sündmuse toimumise aeg Unixi ajatemplina.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
et: Hoiatus: Määra ainult usaldusväärsetele rollidele; see õigus mõjutab lehe turvalisust.
