Modules Checklist (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: enabled
he: פעיל

en: enable
he: אפשר

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: Email notification
he: הודעת דוא"ל

en: disabled
he: מושבת

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Message
he: הודעה

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User
he: משתמש

en: To
he: אל

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: IP address
he: כתובת IP

en: Status report
he: דו"ח מצב

en: Module Name
he: שם מודול

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
he: אזהרה: יש לתת רק לתפקידים מהימנים; להרשאה זו יש השלכות על אבטחת האתר.
