Modules Checklist (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: enable
km: បើក

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Message
km: សារ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: This field is required.
km: វាល​នេះ​ត្រូវ​បាន​ទាមទារ ។

en: module
km: ម៉ូឌុល

en: IP address
km: អាសយដ្ឋាន​ IP

en: Status report
km: របាយការណ៍​ស្ថានភាព

en: Unix timestamp of when event occurred.
km: តែម​ពេលវេលា​យូនីក នៅពេល​ដែល​ព្រឹត្តិការណ៍​ចាប់ផ្ដើម ។

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
km: ព្រមាន​ ៖ សូម​ផ្តល់​នូវ​តួនាទី​ដែល​ទុក​ចិត្ត​ប៉ុណ្ណោះ សិទ្ធិនេះ​មាន​ការ​បង្ហាញ​នូវ​ការ​ព្រមានសុវត្ថិភាព​ ។
