Modules Checklist (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: enabled
lv: iespējots

en: enable
lv: ieslēgt

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Subject
lv: Temats

en: Email notification
lv: E-pasta paziņojums

en: disabled
lv: atspējots

en: required
lv: obligāts

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Message
lv: Ziņojums

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User
lv: Lietotājs

en: To
lv: Kam

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: module
lv: modulis

en: IP address
lv: IP adrese

en: Status report
lv: Statusa pārskats

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lv: Brīdinājums: Piešķiriet tikai uzticamām lomām; šī atļauja ir saistīta ar drošību.
