Modules Checklist (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Subject
ps: موضوع

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: User
ps: غړی

en: To
ps: ته
