Modules Checklist (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: enable
sq: aktivo

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Subject
sq: Subjekti

en: disabled
sq: jo aktiv

en: required
sq: kërkohet

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: To
sq: Për

en: This field is required.
sq: Kjo fushë është e detyrueshme.

en: module
sq: moduli

en: Status report
sq: Raporti i gjendjes
