Modules Checklist (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: enable
sr: укључи

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Subject
sr: Предмет

en: Message
sr: Порука

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: User
sr: Корисник

en: This field is required.
sr: Ово поље је обавезно.

en: IP address
sr: IP адреса

en: Status report
sr: Извештај о стању
