Modules Checklist (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: enable
eo: ŝaltu

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Subject
eo: Temo

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: User
eo: Uzanto

en: To
eo: Al

en: This field is required.
eo: Ĉi tiu kampo estas deviga.

en: module
eo: modulo

en: Status report
eo: Stata raporto

en: Unix timestamp of when event occurred.
eo: Uniksa tempindiko kiam la evento okazis.
