Modules Checklist (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: enabled
eu: gaituta

en: enable
eu: gaitu

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Subject
eu: Gaia

en: Email notification
eu: E-posta jakinarazpena

en: disabled
eu: ezgaituta

en: optional
eu: aukerakoa

en: required
eu: beharrezkoa

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: To
eu: Nori

en: This field is required.
eu: Eremu hau beharrezkoa da.

en: IP address
eu: IP helbideak

en: Status report
eu: Egoera txostena
