Modules Checklist (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: enabled
fi: käytössä

en: enable
fi: ota käyttöön

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Subject
fi: Aihe

en: Email notification
fi: Sähköposti-ilmoitus

en: disabled
fi: ei käytössä

en: optional
fi: valinnainen

en: required
fi: pakollinen

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: Message
fi: Viesti

en: installed
fi: asennettu

en: uninstalled
fi: poistettu

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: User
fi: Käyttäjä

en: To
fi: Osoitteeseen

en: This field is required.
fi: Tämä kenttä on pakollinen.

en: module
fi: moduuli

en: IP address
fi: IP osoite

en: Status report
fi: Tilanneraportti

en: exclude
fi: poissulje

en: Unix timestamp of when event occurred.
fi: Tapahtumahetken UNIX-aikaleima.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fi: Varoitus: Aseta vain luotetuille rooleille; tällä oikeusmäärityksellä on vaikutuksia turvallisuuteen.
