Modules Checklist (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: enable
hy: ակտիվացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: disabled
hy: անջատված

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: To
hy: Ում

en: This field is required.
hy: Դաշտը պահանջվում է:

en: IP address
hy: IP հասցե

en: Status report
hy: Կարգավիճակի հաշվետվություն
