Modules Checklist (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: enabled
lt: įjungta

en: enable
lt: įjungti

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: Email notification
lt: El. pašto įspėjimai

en: disabled
lt: išjungtas

en: optional
lt: pasirinktinis

en: required
lt: būtinas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Message
lt: Žinutė

en: User
lt: Narys

en: To
lt: Iki

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: module
lt: modulis

en: IP address
lt: IP adresas

en: Status report
lt: Būsenos pranešimas

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lt: Įspėjimas: Suteikite tik patikimoms rolėms, šie leidimai gali turėti būt nesaugus.
