Modules Checklist (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Type
mg: Karazana

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: User
mg: Mpampiasa
