Modules Checklist (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: enabled
pl: włączone

en: enable
pl: włącz

en: Type
pl: Typ

en: Subject
pl: Tytuł

en: Email notification
pl: Powiadomienia e-mail

en: disabled
pl: wyłączone

en: optional
pl: opcjonalne

en: required
pl: wymagane

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Message
pl: Wiadomość

en: installed
pl: zainstalowano

en: uninstalled
pl: odinstalowano

en: User
pl: Użytkownik

en: To
pl: Do

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: module
pl: moduł

en: IP address
pl: Adres IP

en: Status report
pl: Raport o stanie witryny

en: exclude
pl: ignoruj

en: Module Name
pl: Nazwa modułu

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pl: Uwaga: tylko dla zaufanych ról; to uprawnienie dotyczy bezpieczeństwa.
