Modules Checklist (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: enable
ta: இயலுமைப்படுத்துக

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Subject
ta: பொருள்

en: disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: User
ta: பயனாளர்
