Modules weight (7.x-1.10) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: disabled
jv: mati

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: About
jv: Ngenani
