Modules weight (7.x-1.10) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: disabled
pl: wyłączone

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Activated
pl: Aktywowany

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Package
pl: Paczka

en: About
pl: O stronie

en: Configuring the module
pl: Konfiguracja modułu

en: Uses
pl: Używa

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy
