Modules weight (7.x-1.12) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Activated
af: Geaktiveer
