Modules weight (7.x-1.12) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Uses
hy: Օգտագործում
