Modules weight (7.x-1.12) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Development
ne: विकास

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Save Changes
ne: परिवर्तनहरू सेभ गर्नुहोस्

en: About
ne: बारेमा
