Modules weight (7.x-1.12) - en to rm translation catalogue (6 entries)

en: Development
rm: explicaziun

en: Description
rm: definiziun

en: Disabled
rm: deactivar

en: Weight
rm: valur

en: Name
rm: renum

en: Uses
rm: intent d'utilisaziuns
