Modules weight (7.x-1.5) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Development
gu: વિકાસ

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
