Modules weight (7.x-1.5) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: disabled
hi: अक्षम

en: Description
hi: उल्लेख

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Save Changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
